Rok 2004

Zájezd do Brna a okolí
V sobotu 1. května 2004 jsme uspořádali zájezd do Brna s návštěvou hradu Špilberku, poté návštěvou Technického muzea a nakonec jsme z Lelekovic přešli přes Babí lom do Vranova. Zde je několik fotografií z této akce.

Valná hromada s besedou o Japonsku
V sobotu 29. května 2004 se uskutečnila v KD Veselice valná hromada po níž následovala beseda o Japonsku s amaterským speleologem a zlatokopem Luďkem Hartlem z Valchova. Ten seznámil účastníky besedy se svými zážitky z MS v rýžování zlata amaterů, kterého se zúčastnil v roce 2002 jako člen reprezentace ČR. Zde je několik fotografií z této akce.

Den dětí
V sobotu 5.června 2004 jsme uspořádali Den dětí, který se uskutečnil jednak v KD Veselice a poté i v místním sportovním areálu v Malé Veselici. Zde je několik fotografií z této akce.

Mše svatá
V sobotu 12.června 2004 jsme uspořádali u příležitosti konání Svatoantonínské pouti Mši svatou na prostranství u kapličky. Zde je několik fotografií z této akce.

Zájezd na Náchodsko
V sobotu 4. září 2004 jsme uspořádali zájezd na Náchodsko v Čechách. Jedna část účastníků návštívila Jiráskovu chatu v Dobrošově, poté se pěšky přemístili k bunkru Březinka nad Náchodem, který navštívili a odtud se vydali do Náchoda, kde se spojili s druhou části zájezdu, která mezitím navštívila Adršpašsko - Teplické skály. Společně potom navštívili osadu Veselici u Nového města nad Metují, kde po prohlídce obce poseděli s místními občany. Setkání bylo velice přátelské a při loučení jsme pozvali naše hostitele k návštěvě naší obce.

Valná hromada
V listopadu se ustutečnila v herně stolního tenisu v Malé Veselici valná hromada, na níž byla zhodnocena činnost sdružení od poslední valné hromady.